Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Because #26108 üzenetére

    Lakott területen kívül igen, de városban nem megyünk szembe a forgalommal gyalog.
    Sosem jutott még eszembe a bicikliút bal oldalán futni. A jobb széléről miért nem látod, hogy mi jön szembe? Rendszeresen futok városban kerékpárúton, de hiába gyakori, hogy én előzök biciklist, akkor sem futok végig a bal oldalon. Ez hülyeség.

    Vasinger! (#26107): Épp ma volt futóként egy ilyesmi esetem. A haladási iránynak megfelelően futok a két autó széles egyirányú út bal szélén, mert a jobb oldal túl göröngyös, és sok autó parkol. Balról egy keresztutcából fordulna ki egy kis platós furgon, nyugtázza, hogy jövök, de persze lesz.arja és kifordul. Na most épp tempóedzésem volt, ami kb. 19 km/h-s sebességet jelent rövid távon, így mire az a böszme fos nekilódult, bőven odaértem, ráadásul nemcsak hogy lassítanom kellett, hanem még át is kényszerített az út jobb oldalára, mert 100 m-rel később arra fordult le, így szépen tartott abba az oldalba. Szóval annak a 200 m-emnek lőttek, és majdnem el is sodort.

Új hozzászólás Aktív témák