Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz capulet75 #25646 üzenetére

    Hát ha így gondolod, nekem aztán édes mindegy. :) Elhiheted, nem csak te vagy az egyetlen itt aki régóta bringázik, 93-ban már indultam országos cross country futamokon, gondolom az se tegnap volt nem? Na de nem fényezni karom itt magam, csak megemlítettem. Picit elbeszélünk egymás mellett szerintem. Ha te neked az a montizás, hogy egy 11,2 km-es szakaszt a mátrában végigtekersz mint az állat akkor tedd azt, engem nem zavar, én annál hosszabb távokat szoktam menni változatos terepen, nekem ezt jelenti a montizás. Az osrzágútira ami negatívumot mondtam az Magyarországra vonatkozik, megfelelő környezetben lehet nekem se lenne olyan unalmas. Én nem azt mondtam, hogy a monti a császár, számomra az jelenti az igazi kerékpározást.

    szunya1: Ne azt a környéket hasonlítsuk Magyarországhoz. :) Ott más, ott biztos jó lehet országútizni is, biztos nekem is lenne országútim. Nyilván meg van annak is a szépsége megfelelő környezetben.

    eddie1978: Amikor van rá lehetőségem megyek is bringázni elhiheted. :) Ma nincs rá sajnos, de holnap megyek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák