Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    immar 3 hete vagyok G3S-tulajdonos, az elmult plusz 11 nap tapasztalatai:

    Az ajandek szilikon tok pont ott nem ved, ahol kellene: a éleknél hatul elvekonyodik es emiatt a sarkoknal bekemenyedik, rugalmatlanna valik az anyag. Marpedig egy teglatest 99%, hogy a sarkaira esik a formabol adodoan. Valaki talalt masik tokot hozza?

    Jol latom, hogy a keszulek elolapjan levo szalcsiszolt fem az valojaban festek? Mert nekem a sarkoknal kopik. Es alaposabban megnezve nem is latok illesztest az oldalso muanyag es az elolapi "fem" kozott. Vajon hogy fog ez kinezni fel ev mulva? Csalodas.

    2 het utan vettem eszre az elso karcokat a kijelzon, pedig en extrem modon vigyazok a keszulekeimre, ez a maximalista mentalitas talan a hozzaszolasaimbol is erezheto. 2 apro karcot talaltam, azonnal fel is raktam az ajandekba kapott foliat. A folia kicsit ront az erintes erzekenysegen, de nem nagyon. A kijelzon se latok nagy romlast, tovabbra is szep. Az erintes erzete viszont hatarozottan rosszabb, nagyobb a folia ellenallasa, mint az erintokepernyoe volt. De a lenyeg: ez kurvara nem Gorilla Glass. Es nem is Corning Fit. Siman be van hazudva annak, mert hat hogyan is bizonyithatnad, ez nem egy merheto egzakt dolog. Irok egy emailt a Corningnak, hatha tudjak.

    A kozelseg-erzekelo problemajara nem talaltam meg megoldast. Ez a problema szerintem azert nem jott elo az elozo telefonomnal, mert itt az erzekelo a jobb oldalt van, es en jobb kezben tartva kicsit eltartom a telefon aljat (jobb oldalat) a fejemtol, a tetejevel (bal oldalaval) erintem a fulem. Balkezeseknek ez nem fog elojonni.

    Az USB-OTG nalatok se megy?

    Ha valaki tudja az akku pontos tipusszamat, kerem, irja meg.

    Antutu Tester akku eredmeny: 804. Nalatok?

    A gps coldfix utan a hotfix ideje vagy 5 masodperc. Volt, hogy lakason belul az ablaktol 2 meterre is latott 3 muholdat (amik eleg laposan voltak hozzam kepest). Nem csinaltam semmilyen gps-javitast.

    tolvaj! letesztelte 900mhz-es vodafone 3g-n a telefont, mukodott. Magyarul a G3S felirhato a videki-vodafone kompatibilis listaba.

    A topikban utobbi idoben tortent rom-problemakat olvasva orulok, hogy ugy dontottem, hogy meg varok a rom-cserevel. Sok erthetetlen hibat hozhat fel, peldaul eldobja a mobilhalozatot, amirol azt hiheted, hogy hardverhiba. Ez egy friss keszuleknel szerencsetlen, mert a vegen meg visszakuldod kinaba, mikor csak te cseszted el a romolassal.

    Az Android 4.3-ban megoldott, de nalunk meg jelentkezo idovel lassulo hattertar-kezelesre (ssd trim) talaltam egy appot.

    Hatra van meg: akkutoltes idejenek merese, akkumerites egyeb appokkal.

    @CoolBoy323: az 1.hsz-ben hibasak a fizikai meretek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák