Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz kemotox #89471 üzenetére

    NEM mondtam, hogy bárki hazudna. Azt mondtam, SZERINTEM más okok lehetnek a háttérben, mint típushiba. Ez minden.

    Az, hogy valami nagyon gyakori, az is SOKMINDENTŐL lehet. Az okok közül CSAK EGY a szériahiba. Én is kiemeltem a kulcsszavakat. :P

    (#89472) Tikakukac: "Definiáld: terhelés." Most komoly? :C Nyilván mindketten nagyon jól tudjuk, hogy a hőterhelési ciklusok terhelik bennük halálra a kötéseket. Elkerülöd a nagy hőingásokat, nem igazán fog megdögleni. Ez pedig erősen használatfüggő. (Mennyit, hogyan, milyen körülmények között.)

    Ha már notis szervízes összejövetel... Gondolom nem kell különösebben elmagyarázni, hogy mikor hoznak egy gépet, akkor arra mindig vigyázva volt, még akkor is, amikor látod, hogy kb csak kamionnal nem hajtottak át rajta. :U
    És igen, van gép, ami ezt jobban, van, ami kevésbé bírja. Viszont nem ettől lesz valami típushiba, avagy sem. Persze, nézhetjük úgy is, hogy amelyik gépben csavarozva van az optibay, ott nincs ilyen "típushiba", mert nincs ami letörjön az "asztalon állásban".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák