Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz cadeyrn #20900 üzenetére

    Néztem már. Elég lesújtó vélemények vannak már a dellekről, lengyeleknél szerelik, össze van csapva az egész. Usa-ból meg nem egyszerű behozni. Viszont ott van még a gar, nbd on-sirte ez itthon a legjobb, még nem hallottam olyat h valakinek azt mondták volna hogy vigye szervizbe, mint hasonló garos lenovonál. Zsanérkopás engem annyiból nem érint, persze ha újan venném vagy még jó zsanérral, hogy nálam nem sokat van hordozva. De lakáson belül nem szeretek helyhez kötve lenni, van kényelmes fotelem, ágyam:D Havonta 1x-2x fedél lecsap amikor viszem, 1ébként meg az asztalon áll v szekrényben. Ha meg dell akkor még 5420 pl, azt újan is elég jó áron tudnék venni, backlit bill, 4 év gar, elég jó mindenben. De persze ez nem thinkpad design :N

    szerk: Ha 100k alatt lenne és nem fölötte akkor egyszerű is lenne és valszeg vennék. De így hogy kicsit hozzácsapva vehetek 8440p-t vagy e5420-at, azt meg teljesen újan mert náluk ugye nem kell számla garhoz és ismerős tud okosba' hozni nálam nem egyértelmű a döntés...

    audi100td: Csak ahogy elnéztem jóval drágább mint dell, tehát számla nélkül se lenne boldogság. Meg újan nem is tudom mit nézzek? Gondolom T400 már nincs, T410-re azt mondtátok nem jó.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák