Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p1h3

    csendes tag

    válasz zetecR #6304 üzenetére

    A bluetooth driverek közül próbáltam a hp honlapon lévőt (a géphez valót), widcomm-ot meg még vagy két félét. Menetközben mindegyik kéri, hogy az eszközt csatlakoztassam. A dv6000es szériánál ha jól tudom a wifi kapcsolója a bluetooth-é is. Természetesen be van kapcsolva. Feltelepül a driver de semmi nem történik. :( Ami a legnagyobb gond, hogy se xp se vista nem lát "ismeretlen eszközt" telepítés után. Szal...sztem a gyártósoron a néni elfelejtette belerakni:)
    A quickbutton driver természetesen fent van. A vezérlőpultban egyetlen ráutaló dolog, hogy ott tudom állítani h mikor a gombokat nyomkodom milyen hangja legyen...de ezzel kifújt. A gombok működnek tökéletesen de semmi visszajelzésük nincs csak a "klattyogás".
    Hogy lehetne ezeket más progiból működésre bírni? Ha jól láttam a gombok usb hídra vannak kötve, szóval elméletileg usbs eszköz. Valakinek ötlet? Esetleg a 2 külön álló ("dvd" quicklaunch) gombot átprogramozni?

    Igazad van zetecR, addig nincs para még nem jön ki a füst:)

    Több mint 100 hirdetés csak pozitív értékelés! A becsület többet ér pár nyamvadt ezresnél!

Új hozzászólás Aktív témák