Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p1h3

    csendes tag

    Üdv!

    Sejtelmem sincs h olvassa e még valaki ezt a topicot.

    Én is vettem 1 dv6000 -es (6755el) notit. Most el kell keserednem a sok negatív hozzászólás után? Teljesen lehozódtam ahogy elolvastam, hogy mindenkinek csak a baja volt vele. :(
    Eddig nekem csak jó tapasztalatom van vele. Lassan 2 hónapja használom. Az enyémben ezek vannak:
    T7500 (2,2ghz, 4mb cash), 3giga ram, 8400gs, 250Gb...meg a szokásos dolgok. 64bites vista megy rajta és nagyon király. Ez a gép szép is gyors is, és ezek után már csak bízhatok benne, hogy hosszútávon kitartó is.
    Kétségtelen annyi fura nekem is volt, hogy a bluetooth-t nem bírtam kicsikarni belőle, holott elméletileg kellene hogy legyen benne, de 1 op.rsz. se jelezte h van benne ilyesmi. Ez legyen a legnagyobb bajom (havi 1x bedugom az usbset).

    1 szó mint 100 én eddig kifejezetten pozitív véleménnyel vagyok róla, és szeretném ha jönnének még pozitív hozzászólások erről a típusról. Talán nyugodtabban aludnék:)

    Lenne kérdésem is a dv6000 tulajokhoz:
    - van esetleg szoftver amivel a távirányítót máshoz is lehetne használni?
    - gyárilag valami olasz vistával érkezett és azon az érintőgombok lenyomását jelezte a képernyőn...nah ezt én most nem tudom kicsikarni belőle (a gombok mennek, visszajelzés nincs)

    üdv: p

    Több mint 100 hirdetés csak pozitív értékelés! A becsület többet ér pár nyamvadt ezresnél!

  • p1h3

    csendes tag

    válasz zetecR #6304 üzenetére

    A bluetooth driverek közül próbáltam a hp honlapon lévőt (a géphez valót), widcomm-ot meg még vagy két félét. Menetközben mindegyik kéri, hogy az eszközt csatlakoztassam. A dv6000es szériánál ha jól tudom a wifi kapcsolója a bluetooth-é is. Természetesen be van kapcsolva. Feltelepül a driver de semmi nem történik. :( Ami a legnagyobb gond, hogy se xp se vista nem lát "ismeretlen eszközt" telepítés után. Szal...sztem a gyártósoron a néni elfelejtette belerakni:)
    A quickbutton driver természetesen fent van. A vezérlőpultban egyetlen ráutaló dolog, hogy ott tudom állítani h mikor a gombokat nyomkodom milyen hangja legyen...de ezzel kifújt. A gombok működnek tökéletesen de semmi visszajelzésük nincs csak a "klattyogás".
    Hogy lehetne ezeket más progiból működésre bírni? Ha jól láttam a gombok usb hídra vannak kötve, szóval elméletileg usbs eszköz. Valakinek ötlet? Esetleg a 2 külön álló ("dvd" quicklaunch) gombot átprogramozni?

    Igazad van zetecR, addig nincs para még nem jön ki a füst:)

    Több mint 100 hirdetés csak pozitív értékelés! A becsület többet ér pár nyamvadt ezresnél!

  • p1h3

    csendes tag

    válasz zetecR #6312 üzenetére

    zetecR: ezt az oldalt én mért nem találtam meg eddig? :S Amúgy a bios nagyon fapados, gyakorlatilag csak a boot sorrendet tudom beállítani, egy kis infó a proci-memória-drive részről és ennyi. Olyan nincs benne, hogy eszközökkel kapcsolatban álligassak valamit. Talán a legegyszerűbb bios amit életemben láttam, pedig 386-tól kezdve szereltem gépeket:)
    Köszi a segítséget!!!

    --- off (sorry) ---
    Bár ez már nem teljesen témába vágó, de a readyboosthoz tippetek vane? Vettem 1 kompatibilis Sandisk Ultra II SD karit. Első bedugáskor readyboostot beállítottam, de mivel szeretek ilyennel kisérletezni formáztam. Nah azóta bármire formázom a karit folyamatosan nyekereg h a kártya nem elég gyors hozzá :S Milyen topicba menjek efféle bajommal? Esetleg priviben ha valakinek ötlete van. Nagyon sokat olvastam a readyboost után (a kártya kompatibilis, fat32 ...).
    Előre is köszi!
    --- off (még1x sorry) ---

    Több mint 100 hirdetés csak pozitív értékelés! A becsület többet ér pár nyamvadt ezresnél!

  • p1h3

    csendes tag

    Üdv!

    Bár nem teljesen ide tartozik de mégis csak hp laptop gyík. Szóval még mindig dv6000, ricoh 5in1 kártyaolvasó. A benne lévő sd kártya írása/olvasásakor a windows érdekesen akadozik. Hasonló a jelenség mint a régi gépeknél mikor valami nem passzolt össze, az egeret mozgatod és 1-1 pillanatra megakad, vagy zenehallgatáskor nyúlik/akad a hang... Baromi idegesítő :W Másnak is van ilyen problémája? Driver csere megoldaná? Vista 64bit sp1 és a gyári honlapon található driverek, ami fent van. Amúgy a kártyákat rendesen felismeri, írja is olvassa is csak ez a "szaggatás" ne lenne. Readyboost miatt van a kártya az olvasóba, de így gyakorlatilag rosszabb mint jobb (a kártya sandisk ultra II).
    Tipp?
    Respect...

    Több mint 100 hirdetés csak pozitív értékelés! A becsület többet ér pár nyamvadt ezresnél!

Új hozzászólás Aktív témák