Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p1h3

    csendes tag

    Üdv!

    Sejtelmem sincs h olvassa e még valaki ezt a topicot.

    Én is vettem 1 dv6000 -es (6755el) notit. Most el kell keserednem a sok negatív hozzászólás után? Teljesen lehozódtam ahogy elolvastam, hogy mindenkinek csak a baja volt vele. :(
    Eddig nekem csak jó tapasztalatom van vele. Lassan 2 hónapja használom. Az enyémben ezek vannak:
    T7500 (2,2ghz, 4mb cash), 3giga ram, 8400gs, 250Gb...meg a szokásos dolgok. 64bites vista megy rajta és nagyon király. Ez a gép szép is gyors is, és ezek után már csak bízhatok benne, hogy hosszútávon kitartó is.
    Kétségtelen annyi fura nekem is volt, hogy a bluetooth-t nem bírtam kicsikarni belőle, holott elméletileg kellene hogy legyen benne, de 1 op.rsz. se jelezte h van benne ilyesmi. Ez legyen a legnagyobb bajom (havi 1x bedugom az usbset).

    1 szó mint 100 én eddig kifejezetten pozitív véleménnyel vagyok róla, és szeretném ha jönnének még pozitív hozzászólások erről a típusról. Talán nyugodtabban aludnék:)

    Lenne kérdésem is a dv6000 tulajokhoz:
    - van esetleg szoftver amivel a távirányítót máshoz is lehetne használni?
    - gyárilag valami olasz vistával érkezett és azon az érintőgombok lenyomását jelezte a képernyőn...nah ezt én most nem tudom kicsikarni belőle (a gombok mennek, visszajelzés nincs)

    üdv: p

    Több mint 100 hirdetés csak pozitív értékelés! A becsület többet ér pár nyamvadt ezresnél!

Új hozzászólás Aktív témák