Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    na a helyzet:

    vásároltam egy Hp probook 450 g2 notebookot, nem kis pénz ez,ezért az árért szerintem már minimum a megfelelő sw támogatottság nem?

    a gondok:

    -funkció billentyűk nem működtek.
    letöltöttem az oldalán a HP Hotkey Support szoftvert.
    semmi változás. már ez önnmagában idegesítő. sok notebooknál semmi ilyet nem kell telepíteni ennél még a " hozzá való program" sem működik.
    hosszas keresgélés alapján találtam egy másik hp notebookhoz való hasonló illesztőt.azt felraktam.
    most az van hogy f1,f2 stb.. billentyűk már nem mint f1,f2.. billentyűként funkcionálnak hanem mint funkcióbillentyűk...bravo.
    tehát az fn+f1,fn+f2 stb megoldásokat nem tudták egy programocskával sem eszközölni..
    aztán még így se mindig működik, van hogy újra kell rakni, mert hibával indul a windows...

    -bluetooth:
    feltettem a hozzá való bt drivert, nem lát egyetlen bt eszközt sem.
    egy óra anyázás után hagytam a p*csába...

    -ujjlenyomat olvasó.
    ugyancsak felkerült a hozzá való ujjelnyomatolvasó driver-t(Illesztőprogram Validity ujjlenyomat-érzékelőhöz Rendszerszoftver) ezzel együtt semmi program nem került fel,anélkül meg most mit csinálhatnék mégis?
    ilyen
    vagy ilyen
    okosságok léteznek csak nem ehhez a notebookhoz..
    gyönyörű...

    nekem csalódás ez a termék mert lehet hogy jó maga az anyagminőség, jó a vas, sw támogatottsága borzalom.
    jelenleg használhatatlan bt, ujjlenyomat olvasó és fn funkciógombok vannak rajta...

    nem user error, nem most keztem a driver felpakolgatásokat,és hasonló dolgokat..

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák