Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenkinek!

    Levegő mérésére szeretnék vásárolni digitális hőmérőt, ami tizedpontossággal kijelzi nekem a hőfokot. Nem kell, hogy atompontos legyen, de ha már tizedre kijelzi, akkor ne tévedjen 1 fokot ide-oda. Pár tizedes tévedés még oké. Mivel lakáson belüli levegő mérésére kellene, elég, ha mondjuk -10 és a +50 fok között pontosan dolgozik, persze ha tágabb a skála, az csak jó. Ami még fontos lenne, hogy lehetőleg hamar beálljon, ne kelljen perceket várnom arra, hogy a helyes értéket mutassa. A multiméteremen ugyan van hőmérő, de az "csak" egész fokokat mutat.

    Azért fontos a tizedes pontosság, mert építettem egy napkollektor-szerűséget, és szeretném mértni a bejövő és a kimenő levegő hőmérsékletét, és oda eléggé pontatlan az 1 fokos beosztás.

    Az ár tekintetében olyan 5000 körül szánnék rá. Ennyiért nagyon merész a kérés? :O

    Ebben tudnátok nekem segíteni? Vannak bevált márkák/típusok? Mire érdemes figyelni?

    Köszi a segítséget előre is! :R

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák