Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    A tegnap sikeresen hazavagott Pioneer CT-506 elektronikat ma kicsereltem egy frissen vasarolt ugyanilyen deck elektronikajara. Amit ma vettem elegge leharcolt peldany. Mechanikaja is padlon van, de nem is erdekes ez most. Jelenleg uzemel a deck. Kapott uj fejet is. Arra lettem figyelmes, hogy felvetel utan a visszajatszas alatt a bal fele 1-2dB csokkenest mutat, mig a jobb fele kb. ugyanennyi novekedest. Gondolom allitasra szorulnak a gepben a potik. Milyen modon lenne erdemes kideritenem, h a muszer, a lejatszas vagy a felvetel szorul allitasra? A deperz muszert hagynam a vegere, mert picit hallhato is a bal-jobb kozotti hangero kulonbseg, igy elkepzelheto, h az nem csal. Illetve fejcsere utan, mivel nem ugyanolyan tipus, mi a teendo? Amugy egesz kellemesen vesz fel. Bar a magas nem megy olyan magas frekiig, mint a forras, de gondolom ez a szalag-flac freki intervallum kozotti kulonbsegnek is betudhato. A fejet egy musoros szamitogep kazetta sipjelehez allitottam be mas kazettam nem leven.

Új hozzászólás Aktív témák