Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz #07400704 #96743 üzenetére

    DSD-> Mennyi van neked? Tényleg az, vagy letöltött, kitudja által feltöltött, vicc.
    Ha eltudod emgedni a DSD-t, akkor Node2I vagy Auralic Aries Mini egy külső táppal, ez fér a keretebe, esetleg Teac NT503, ha mindenképp dacos kell. De az Auralic almás és buta a szoftver, Teac jó lehet, de szoftver teszt előtte ajánlott, mert voltak akiknél nem volt gond, de nálam volt. A Marancz 6006 nincs tidal, de lehet tud dlna-t, azt nem tudom. Ha Tigrisnek ilyen volt a Marantza, akkor az a node2I-hez képest picit jobb klasszikon, a node2I meg minden máson, ha van dlna a Marantzon, akkor a Tidal is menni fog, csqak nem bontja ki az mqa-t. Csupa kompromisszum ez, én pl. simán elengedtem a node2I dacját egy 16!! bites dacért, nesze nekem előre mutatás :D Már gondolkodom is a node2I eladásán, mert dac nélkül használni ennyiért nem nagy biznisz, csak lenne valami, aminek ilyen jó a szoftvere, de még sztem nincs ilyen, így marad nálam ez, koaxon, ott azért már jó is, és se dsd se mqa se 24 bit, csak a zene :). Itt tartok most.

Új hozzászólás Aktív témák