Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mathiask

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #95930 üzenetére

    Hát én elolvastam még egyszer amit írtam és én nyomokban sem találok rád irányuló lejáratást.
    De ha úgy érzed van benne, bocs.
    Én mást gondolok az általánosításról. Szerintem nem véd meg a Hifiben semmitől, inkább kárt okoz és hosszabb távon többe kerül.(mint minden más fals információ is)
    Én értem, hogy mindenki segíteni akar a másikon, de pl ha valaki nézelődik itt hogy X hangfalhoz milyen erősítőt vegyen, akkor nem biztos hogy az a legjobb/legolcsóbb tanács amit olvashat, hogy adja el, mert X hangfal gyártója házimozi szetteket is gyárt és soha nem lesz folyékony, meleg hangú doboz.(ugye ilyen jellegű általánosításról is volt szó nemrégiben)
    Lehet. De egyrészt lehet az is hogy ennek ellenére tök jó az az X hangdoboz zenére is(néha egy-egy termék kategóriáját meghaladóan jól sikerül), másrészt amiről még nem volt szó, hogy az is lehet a kérdezőnek nem is ez a célja, nem is ezek a szempontjai, nem ezek az elvárásai, vagy az ő világában mást jelent hogy zenei doboz. (bármit is jelentsen, meg valószínű, mindenkinek kicsit mást jelent)

Új hozzászólás Aktív témák