Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz #92251648 #95388 üzenetére

    "Jön a tömör réz kábel, hogy kiemeljem a közepet."
    "Ezeket a butaságokat honnan szeded össze? :)"

    Ítt olvastam a fórumban. Kincsesbánya.
    Sokat visszaolvastam, 2010 körnékén mintha más lett volna a hifi errefelé.
    A tömör kábelre kaptam pm-ben tippet és aztán rákerestem a fórumban. Kammerer írt erről több alkalommal, igaz ő úgy fogalmazott, hogy a mély és magas széleket vágja a tömör kábel, és sokan nem szeretik.
    Lehet félre értettem....
    Viszont amikor elmeséltem itt, hogy a hifiboltban mit mondtak a fonott kábelről (és meg is vettem), meg annak tisztább képéről akkor az volt a baj.

    Egyébként nyilván nem így kéne hangolgatni egy hangfalat, de szórakoztató és tökre beleillik a májsztrimbe.
    Azt is gondolom, hogy a hobby ezen részét azért is csinálják, mert egyszerűbb és olcsóbb kábelt, alátétet cserélgetni, mint hangfalat erősítőt dacot.
    És ha már az érzékelés határán meg van a tudat, hogy jobb/másabb lett a renccer akkor öröm és boldogság van. Megint nagyobb lett a madzagunk egy centivel.
    .
    Itt kérem, tudás és tapasztalat van felhalmozódva, én csak random szerűen lepróbálom a tutikat.
    Ha nem jön meg a közép a tömör kábeltől, majd kipróbálok valami más okosságot, közben meg figyelem a piacot hátha jön egy jó fogás, meg építgetem a szélessávút.

Új hozzászólás Aktív témák