Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Huhh köszi mindenkinek. Egyre többet tudok meg tőletek.
    Kezdem lebeszélni magam a sub-ról, és inkább a tisztán sztereó felé hajlok.

    Tristis Ha jó az erősítő akkor az persze maradjon. Kanócokba hangfalhoz tűzálló jó lesz sokáig, ic-be viszont sok baj lehet... Esetleg van egy jó eladó ic-m, ha érdekel írj privit, de persze nem muszáj, csak tényleg feleslegesen kallódik és a másik helyére úgy sem rakom vissza (ami persze nem 2e ft volt...)

    Na ezt viszont nem értem. Gondolom az erősítős részt a Yamahára értetted, hogy ha az jó akkor maradjon. :B

    De az IC az micsoda, vagy mire jó?? Bocsi de ennyire már nem értek hozzá.
    NA közben utána kerestem itt a fórumban, de sokkal okosabb nem lettem. Csak annyiban, hogy az az erősítő egy kis része.
    Meg azt a kanócos tűzállós dolgot sem értem. :B

    Ba cy lus Milyen zajra gondolsz? Amit sok alaplapi (főleg régebbiek) hangkártya ad egérmozgatásnál stb? X-Fi-nél én olyat nem tapasztaltam. (Sőt még a mostani alaplapimnál sem.) Nekem inkább a creative driverei tették be a kaput. Bár hangminőségben is csak átlagos.

    Maximálisan egyetértek. Csak a zajosodást nem próbáltam ki analógon, de a többi az nagyon is igaz, én is ezért adtam el. Bár az alaplapinál azért klasszisokkal jobb volt.

    Ebit Ez gyakorlatilag egy opció,és tipusonként változik a kialakitás minősége,én a helyedben,nem ezt tekinteném elsődlegesnek.

    Közben én is rájöttem, bár a fentebb már valaki által említett Onkyo erősítő azért nagyon tetszik. de jó lenne ha rádió azért lenne benne, mert azt sokat hallgatok.

    Na a lényegre válaszoltam.
    A többieknek meg csak simán köszi, sokat segítetek az irány megtalálásában. :R

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák