Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pety

    senior tag

    válasz villamos #8761 üzenetére

    Szerintem tud fárasztó lenni a zenehallgatás,ez persze főleg olyan zenékre igaz amiben akusztikus(mostanában inkább bármilyen) hangszer van,pl nyekereg a zongora,visít a gitár,a dob hordóhangú stb.egyszerűen semmi köze nincs a valósághoz.Ehhez azért nem árt azért néha hallani valami koncertet,jobb rendszert,élőzenét stb,mostanában azért inkább mindig az itthoni hang tetszik jobban mint amit máshol hallok,bár koncerten nem sokat voltam mostanában.Sokat lehet fejleszteni a halláson de ehhez azért jó készülékek kellenek+jobb fül sem árt.Én úgy érzem pozitív irányban fejlődtem ezen a téren,sokkal jobban észreveszem a részleteket és hangszerek hangját.Mondjuk egyre kevesebbet hallgatok pop zenét,ha igen abból is inkább a régebbieket favorizálom és elcsodálkozom jéé ebben ez a hang is volt?
    Hidd el idővel ha majd hallasz valami jobb cuccot akkor majd beléd bújik a kisördög ezt én is akarom átélni otthon és nincs visszaút. ;)

    "A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

Új hozzászólás Aktív témák