Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz xtremetuning #60727 üzenetére

    egészen pontosan mérhetőnek ítélték. a durva abban a mondatban úgy szerepelt, hogy milyen durva, hogy megdőlni látszik az elmélet, hogy ethernet hibajavítása, meg bufferelés mindent megold. Ez USB zenénél persze már rég megdőlt, tényleg félsüketnek kell lenni ahhoz, hogy lényegesen különböző USB kábelek között ne legyen sikeres a vakteszt.

    Kár, hogy nem mentettem el a site-ot. magam részéről baromira nem vágtam a dolgot, nem is nagyon részletezték okát, mindenesetre akkor felkaptam a fejem, azt hittem ilyet lehetetlen mérni. Megjegyzem, átlag láncban azt a difit, amit pl Nálad hallottunk a switchek között nemtom hányan hallanák ki saját láncukban.

    USB audio átvitel ugye nem adatátvitel. ahogy az upnp stream se normál adatátvitel, sztem ezért lehet difi. régebben mesélték, még a PC hívők, hogy az upnp átvitel nem követeli meg a bitpontos átvitelt. (ahogy az USB se). Mivel ezeket a dolgokat sztem zenehallgatás közben élvezetesebb figyelni, nem érdekelt különösebben az technikai háttere.

    Bond: egy néhány éves előfokot hallottam, szvsz gyenge volt.

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák