Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz KisTücsök #47308 üzenetére

    Mivel digitálisan jön ki, szerintem tökmindegy.
    Nem is biztos, hogy feltünik a különbség, lehet csak akkor jönne ki, ha 10szer ennyibe kerülő hangfalaid lennének, amik lehet csak 3 szor szolnak jobban.

    Én nem vennék csak ezért másik alaplapot, és másik hangkártyát sem.

    A delock nem a magas minőségéről híres /van olyan termékük, amit bár felismer a gép,
    teljesen használhatatlan, a 3ik visszaküldésnél eluntam..... nem audio, más jellegű termék,
    de illesztőkártya ez is/

    A legtöbb alaplapon van digitális hangkimenet.
    Nyisd ki a könyvét.
    Keritesz egy hátsó takarolemezt, meg egy lány RCA ajzatot, és beleügyeskeded.
    Ráforrasztot a két drótot, majd rákötöt az alaplapra 2 pinre, és kész.
    Lehet készen is kapni, csak így pár Ft ból megvan.
    Olyan "lengő"-t amit a pinre kell dugni, sok kárábbi cuccról le lehet szedni, akár régi gépház stb...

    (#47348) Haart
    Milyen a meleg hang, ill. hideg hang ?

    (#47396) MasterMark
    Majd kiderül, lehet nekem bejön majd.

    Nekem korábban, ilyen volt , 40 w 8 ohm.
    Beag_Hox_41

    Akkor elégedett voltam vele.
    Az akkori musiccenternek nevezett izé, mindenképpen gyengébb minőséget képviselt mint ezek a hangdobozok, nagyon sajnálom, hogy most már nincsenek meg.
    A hugom ki lomtalanította .... őket ...

    Úgy tudom, hogy akkoriban igen drága hangdobozok voltak ujkorukban, és nem is készült belőle sok, most 15 000 körül árulnak a vaterán ilyeneket, mindösszesen 2 db ot
    Ha már ennyit tudnak a videoton ok, persze nagyobb teljesítményben, akkor elégedett leszek.

    Vegyes zenét hallgatok, 90 % ban rádiót, szerintem erre a célra a vidi is megteszi, aztán ki tudja, lehet, hogy egyaltalán nem fogja szeretni a maranzt erősítőt

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák