Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz deicide #23164 üzenetére

    Csatlakozom az előttem szólókhoz, miszerint elsősorban a hangdoboz eladásából/vételéből lehetne a legkisebb veszteséggel a legtöbbet kihozni, de azért adok néhány javaslatot egész rendszerre vonatkozólag is. A megadott kábeled cseréjével most nem lenne érdemes foglalkozni, mert az elég magas árú, csak jó drágán tudnál számottevően jobbat.
    Ha csak a hangszórócserére költenéd a pénzt, akkor néhány javaslat, két árkategóriában:
    Quad 22L2 (300ezer)
    B & W 684 (300ezer)
    Castle Audio Conway 3 (270ezer)
    Monitor Audio MA BR6 (220ezer)
    JMLab Focal Chorus 714V (210ezer)

    Teljes rendszerre néhány javaslat, de mindegyikre igaz, hogy a használt áron eladás versus új áron vétel miatt nem lenne horribilis a javulás a befektetett viszonylag jelentős összeg ellenére sem, de azért érzékelhető lenne a minőségnövekedés.:
    1; Rotel RCD-06 (130ezer) + Rotel RA-06 (190ezer) + JMLab Focal Chorus 714V (210ezer) vagy Chario 200 Tower (210ezer helyett 157ezer)
    2; Music Hall CD25.2 (170ezer) + Music Hall A25.2 (170ezer helyett 125ezer) + Monitor Audio BR5 (180ezer) vagy az rmlített Chario vagy Hivi Swans D3.2Fplus (200ezer) esetleg Dali Concept C6 (170ezer)
    3; Music Hall CD25.2 (170ezer) + Audiolab 8000SE (150ezer) + az említett JMLab vagy a Chario.
    Mindhárom ajánlott láncra igaz, hogy elég harmonikusan összeillő egyedekből állna, és a jelenlegi (szintén ízléses és kulturált) rendszeredhez képest egy higgadtabb, audiofilebb, zeneibb hangot adna, legjobban akusztikus zenéken futnák ki a formájukat, de nem ijednének meg a hard/progresszív rocktól sem. Megjegyzem, saját magamnak ezek közül egy negyedik megoldást választanék, a Music Hall-okat keresztezném a JMLab hangdobozzal, ezt is megfontolhatod azzal szemben, hogy a 2-es számú javaslatomban a Music Hall-ok mellé számodra inkább erőteljesebb hangdobozokat javasoltam, nem véletlenül.

    Boltok: Hifi Barlang, Házimozi és Autóhifi Stúdió, Aymara, Korner Audio... Van olyan készülék, amely több üzletben is kapható a fentiek közül, hasonlítsd össze az árakat, ahol leárazást jeleztem, természetesen konkrét boltra vonatkozik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák