Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz python1 #19424 üzenetére

    Amit az ELTE-s ember írt az pontosan úgy van ahogy írta. Én is ezt szajkózom folyamatosan, hogy a digitális átvitelben adódnak hibák, pontosan erre való a hibajavítás, amit ma már körülbelül ezredjére írok le. Ha nem lennének az átvitelben hibák akkor mi a fenéért lenne szükség hibajavításra. Idáig oké. A honlapos kérdésben viszont nem volt egyértelmű a kérdésed, ezért a választ sem arra kaptad :) Amit idéztél az a videokártya digitális kimenete és a monitor közötti adatátvitelről szól, aminek nem csak a honlapoknál van jelentősége hanem bármilyen képnél amit látsz a monitoron. Szintén jól írta az ismerősöd, vannak hibák, de egy normális kábellel ez olyan minimális hogy nem nagyon veszed észre. Ez esetben viszont szintén nem olyan hibajavítás működik a gép és a monitor között mint adatátvitel esetén. Magyarul a honlapos példára visszatérve, a honlapok a gépedre mindig ugyanolyan formában érkeznek meg, adatként, és nincs eltérés. A VGA és a monitor között viszont már máshogy továbbítódik a jel. Jó pár hozzászólással előbb pontosan én írtam a 15 méteres HDMI kábelem hibájáról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák