Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kostyalik

    csendes tag

    halihó

    ez a vinyó amiről szó lessz:
    hitachi cinemastar p7k500 hcp725032gla380 320GB
    p/n (part number):0a37036
    firmware gm3oa5ca

    Nah az lenne a gond, hogy ez a merevlemez partíció nélkül, egy digicorder beltéri fejegységből van amire fel lehetett felvenni adást.
    Ha rádugom satával a gépre akkor elvileg felismeri de a sajátgépben nem jelenik meg hogy tudjak benne turkálni, hanem felismeri feltelepíti magát és pl: mint amikor egy pendrive-ot lökök a gépre megjelenik a biztonságos eltávolítás ikon az óra mellett, és enyi a sajátgépben semmit se mutat, de amúgy mindenhol jelen van minden programban ha rákeresek pl: az everest, partícionáló progik, a bios-om is mutatja stb..
    Meg is próbáltam partícionálni de mindíg errort írt ki.

    Arra gondoltam, hogy firmware-t frissítek rajta de sehol nem találtam a firmware-jét.
    Jah am lehet ezt a merevlemezt vásárolni rendes pc boltban is és a két hdd között csak anyi a különbség hogy más a part number az enyémnek 0a37036 mint az fent is látható annak pedig amit aa boltokban árulnak 0a37044 és van 0a37040-is.

    ha valaki tudna segíteni ebben a problémában az írhat msn-en is kostyalik_attila@freemail.hu

    de az lenne a legjobb ha valaki tudna nekem küldeni a firmware frissítéshez egy .exe
    vagy bin fájlt.

    DE ha más ötletetek van akkor azt is szívesen meghallgatom.

    Előre is köszi mindenkinek :)

Új hozzászólás Aktív témák