Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoPampalini

    aktív tag

    Legutóbbi gányolás/tákolás ON TOPIC: ideiglenes asztal vs. kábelrendezés! :DDD

    Előtte-utána kép nem készült, de az asztalok körüli kábelspagettit nem kell bemutatni senkinek. :D

    Maga a gépház is megér egy képet, előlap nélkül van egy ideje, mert szerintem valami kontaktos a front USB körül, ugyanis ha ráteszem, nagyon esetleges, hogy lesz-e boot, vagy csak boot loop. :D Így tökéletes, viszont gyűjti a port. Sasszeműek kiszúrhatják a csodás HDD felfüggesztést, meg legalul az SSD-t. :D

    Mindent az asztal alsó lapjára költöztettem, amit lehetett, éljen soká a kábelkötegelő és a tűzőgép. :DDD

    Audio részleg "kábelrendezve":

    Hálózati központ (ez a második képen látható függőleges bútorlap másik oldala):

    Összkép. :D Az asztal a "ház tartozéka", az eladó hagyta itt, igaz, semmilyen tároló nincs rajta, de legalább masszívabb, mint a szétesőben lévő, fiókanyagból (16 mm-es bútorlap) készült csoda asztalom volt. A tetején lévő emelvényt maradékokból csináltam még régebben, olyan, amilyen, de legalább van! :DDD

    A következő, reményeim szerint nem gányolós projektem a konyhabútor után egy normális asztal lesz, becsszó! :D

Új hozzászólás Aktív témák