Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz pjen #70198 üzenetére

    ilyesmi van nekem, csak régebbi és valamivel nagyobb teljesítményű... nagy ésszel anno betonra vettem és kínlódtam is vele sokat (akkor még nem sok fogalmam volt, hogy miben más egy kalapács...) ...azóta vettem egy parkside fúrókalapácsot kb 13ért, ami sds-es és volt hozzá gyorstokmány, valamint vésőfej is :K szombaton 25db 6-os lukat kb szűk 10 perc alatt vertem bele a falba

    a sima ütvefúró meg maradt finomabb munkákra: pl ha a fürdőben kellett az 5centis falba fúrni csempén keresztül, még mindig azt használtam... ütés nélkül, míg a csempét nem viszi át a fúrószár, utána pedig szép lassan ütve a betont... (soha nem repesztettem még így csempét, vagy ütöttem le a falat a túloldalon) ...lassan halad, de nem járok legalább úgy, mint asszony unokahúgáéknál a szaki, aki olyan szépen végigfúrta az 5centi vastag falat, hogy a másik oldalon mindenhol tenyérnyi területen leesett a beton :C (szerencséjükre festés előtt voltak és utána nem volt még késő kijavítani)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák