Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz FatalEror #38615 üzenetére

    Hmmm azt akarod mondani, hogy maguk a foltok attól vannak, hogy a tűző napon csináltam a műveletet (mert árnyékban nem látom mit csinálok, olyankor ugye nem adja vissza a felületet rendesen), és a polirozáskor felvitt víz száradt rá marha gyorsan és ez lejön simán? :Y Mert akkor jól megszívtam, sima vizes ronggyal nem jött le, és mérgemben lefújtam már a 2. réteg lakkal...

    Update: na most megnéztem a száradó lemezt, érdekes módon a 2. réteg bőséges lakk után, most nem látok rajta az előbb összehozott foltokat, karcokat. Meglátjuk mit mutat majd ha teljesen megszáradt. Mondjuk nem a legszebb, megint sikerült hol több hol kevesebbet kapnia, ezért nem egyenletesen fénylik. :W
    Lakk nélkül jobban tetszett maga a festék, de nem vészes, annyira nem csillog.
    Mindig ilyen lakkos lesz a tapintása a felületnek? Mert egy kicsit zavaró, sokkal szárazabb a sima festékes felület, és nem is csúszik ez meg igen, valamennyire.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák