Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz enginev3.0 #17786 üzenetére

    :C

    a gyári vga hűtési megoldások területén totál értetlenül állok. egyik megoldás nagyobb hulladák, mint a másik.
    mintha a gyártók nem a földön járnának, és az agyukat valami elektronika beszűkítené.)
    hasznosíthatatlan félhulladék cuccokkból az ember sokkal hatékonyabb dolgokat tud létrehozni hűtés területén, mitn a gyártók hónapokig tartó tervezések után.
    ok, hogy ők sorozatra termelnek, minden szélsőséges igénynek meg kell feleljenek, és ott vannak a szabvány, méret korlátok.
    de akkor is..... :(( :(((

    a tiéd ötletes, ügyes. a drótozás meg elég gány, hogy itt szerepeljen a megoldás. :K :D :C

    de hogy a kedvedet is elvegyem: pár fokkal hidegebb van, mint tegnap. azt látod a hőmérőn. :D
    (na jó, nem biztos...)

    ha van kis kereted, (7k), akkor egy tipp:
    veszel 2 db. 12 centis 1200-as sflex-et. ezek hátul és oldalt le fognak lógni, de jól jön a légmozgás a többi cuccnak. apróban ha kapni, 2.500,- darabja.
    2 db. zalman fanmate2-t. azért ezt, mert kipróbáltam ez a szabályzó a minimum álláson még a 0-ról elindítja a ventit, (12v-os ágon, és a 1200 rpm-es s-felxet csak, 800-ast nem!). így kb. 350-400-on megy. és ha kell, feljebb tudod tekeni.
    400-on szinte semmi hangja.
    nálam most a 3 gépből 2-ben van így leszabályozva. az egyik egy ninja copper alatt van, a másika gtx480 alatt. csendben teszika dolgukat.
    majdnem minden ventimet eladtam, ezt a 3 poti-venti párost örökre megtartom, mert tökéletes.
    te is veszel 2 ilyet, örök befektetés. bármikor, bárhová fel lehet használni a későbbiekben...
    nálam már hűtöttek mindent. nagy tartományban tudom változtatni, és biztosan elindul minimumon is, azaz nincs 0 rpm veszély.

    macko20
    szerintem stabilabb eza megoldás. azoktól a kis fémes belsejű kötözőktől félek. én is néha használtam ventihez, kábelhez. könyen törnek. némelyik.
    és ha elcsúszik, úgy zár rövidre valamit a végén a fém, hogy észre sem veszed. ez a színes kék bigyó jól látható.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák