Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz gabikiraly2 #17675 üzenetére

    mivel gondolom, (következtetem), hogy 6 db. 8mm-es hőcsövet szeretnél bordaszendvicsbe fogatni, így nagyon kíváncsian várnám, pontosan mik is a terveid.
    én is ilyeneken ügyködöm mostanság, így szeretem látni a hasonló próbálkozókat.

    kis leírás, némi fénykép? :U :R

    és én is keresnék hasonló marót pesten! (esetleg zugló...)
    ugyan van már, nagyon precíz, szép munkát csinált, de q*** drága volt.

    és lassan jönnek majd a cuccok a vga hűtéséhez.

    vettem pár bordát a tervezéshez. talpvastagság, bordamagasság, szélesség stb... ha megjön az accelero, meg kell nézni, melyiket (melyikeket), tudom a csövek köré dolgozni. csak a már 25 centis minta 8k volt. mennyi lesz a végleges? :(((

    mielőtt szokás szerint elküldenétek engem is általánosan a lokál topic-ba, egy direkt linket kérnék hozzá, melyikbe is kéne beírnom... :U

    lesz egy nehezítő tényező: a vga hűtő csöveiről miután lehántom a bordákat, kérdés mennyi hely lesz a nyákon lévő, ramot, vrm-st, stb-t hűtő borda és a csövek közt. a szendvics egyik feléhez ugyi. ott is majd kell marni bőven...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák