Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Egy alapvető kérdésem van:

    Mit felejtek ki? Analóg 5.1-es bemeneten van bekötve a hangkari, VLC, Mplayer-rel van is 5.1 filmekben, de egy media player-ben, játékokban már nincs. A vista-ban beállítottam a hangszórókat a vezérlópult hang alatt, a tesztben szól az összes megfelelően, tehát a driver jó. Meg eleve kifejezetten vista 64 alá írt legfrissebb driver van fenn az ASUS weblapjáról.
    A codec pack feltelepítése után már lejátsza a media player is a filmet értelemszerűen, nem csak a beépített codec-es Mplayer, de a media player nem 5.1-ben, mint az Mplayer és a játékok sem 5.1-ben szólnak. Eddig azt hittem az SPDIF miatt van, hogy nincs normális 5.1-em, csak a VLC playerben, meg az Mplayer-ben, de így sem ok 5.1-es analógon Logitech Z-5500-ba dugva :O
    Gondoltam rá, hogy az integrált kártyát a P5B Deluxe-ban nem támogatják a játékok egyáltalán, vagy mi a gixer, a vinfosos media player pölö mé nem szól 5.1-ben? Szólni kéne neki 5.1-ben analóg kimeneteken nem?
    Valami apróság lehet, ha a beépített codec-es lejátszók 5.1-ben szólnak, csak a winfos, meg a játékok nem.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák