Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pocokxx

    Közösségépítő

    Sziasztok!

    Elhatároztam, hogy kicsit "összekapom magam", 183 cm vagyok, kb. 25-30% közötti tzs%-kal. (képek alapján lőttem be magam). Kb. 3 hete kezdtem 105 kg-ról, jelenleg 97kg vagyok, a napi/heti menetrend valami ilyesmi:
    A hét 6 napján, általában reggel, elmegyek futni 4km/25-28 perc, vagy rossz idő esetén szobabicikli 20km/45 perc. (éhgyomorra) Utána reggeli: egy szelet fehér kenyér, mellé felvágott és zöldség (uborka, retek, paprika, paradicsom), esetleg egy kis házi kolbász, ha már megcsináltuk....:) Ebédig általában kibírom, akkor azt eszem, amit a kedvesem készített, nem várom el, hogy külön főzzön rám. (pl a héten: Rakott krumpli, lencsefőzelék, sült csirke, lecsós virsli tarhonyával, zúzapörkölt.) Délután egy kis edzés: H, Cs - 40 perc Kettlebell, K, P - súlyzós edzés kis egykezes súlyzókkal, itteni segítség alapján korábban összeállított menetrend alapján. Van olyan nap, amikor ezt is megcsinálom még délelőtt, mert délután dolgozom kell, de előordult már, hogy késő este sikerült csak megcsinálni. Délután uzsonnára vagy kenyér felvágott, vagy egy kefír pirítóssal, vagy egy konzerv tonhal, vagy hasonló. Este pedig gyümölcs: egy alma, meg egy narancs joghurttal , vagy anélkül. Kalóriákra figyeltem (MyFittnessPal) kb. 1500kcal körül van a napi bevitel. A célom 85-90 kg körülre lemenni, lehetőleg nem visszahízni...

    Szerintetek érdemes lenne változtatni valamin?

    "Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Új hozzászólás Aktív témák