Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Na Awei 980BL…már írtam, hogy pozitív csalódás…ez nem változott…

    A hozzáadott illesztékek nekem kuka, mert a legnagyobb is kipottyan a fülemből.
    Keresgéltem a 6millió otthoni közül, amit elsőre rátettem (Angie legnagyobbja…tucat kínai darb) az a legjobb hangú.
    Gyorsan, könnyen párosodik (nem Attenborough film részlet :) ) nem szakadozik, hatótávja nagyon jó.
    Hangja: Szokásos mély-magas kiemelés, de a mélyek egyáltalán nem döngenek (!). Magasak sem a mennyiségükkel tűnnek ki, inkább valami kis ércesség figyelhető meg, de megfelelő illesztékkel nagyban korrigálható..el nem tüntethető. Ami nagyon meglepő, hogy vannak közepei, nem is rosszak….ettől hallgatható számomra…persze a BT íz fellelhető, de nem igazán pregnáns…azt mondom, hogy vakteszten sokan nem tippelnék meg, hogy egy vezetékes vagy egy BT fülest hallanak…na jó mondjuk 5 ezerig…

    Ja...nagyon háklis nálam az illeszték elhelyezésére...valószínű a nagy illeszték miatt

    Én ebben az ársávban (7-8 ezer környéke) nagyon melegen ajánlom, ennyit bőven megér a vezeték nélküliség, viszonylag hallgatható hanggal párosítva…

Új hozzászólás Aktív témák