Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NOKA32

    aktív tag

    Sziasztok.
    Fülhallgató vásárlásra adtam a fejem,szeretnék a Piston 2-től feljebb lépni.
    Telefonnal hallgattam és így is nagyon tetszett a hangzása.Elégnek bizonyult a mély is ,viszont "szükös" volt kicsit nagyobb teret szeretnék , erősítőt is akarok mellé még nem tudom hogy hogyan lesz lehet külön eszköz lesz itthonra a géphez a HD681 EVO mellé és a füleshez utazásra,lehet egy eszközt választok,függ a fülestől is ezért érdeklődőm itt.Szeretném ha kizárná a hangokat de ne legyen olyan hogy ha nem szól semmi akkor is "süket" igazából a piston 2 izolácíója megfelel vagy attól kicsit jobb.Nem lenne gond a fülfeletti kábel viszont szemüveges vagyok nem tudom mennyire lenne kényelmes.Viszonylag sokáig hallgatok egy húzamban zenét stílust tekintve Rock,Metal,Alternative Rockot hallgatok.Nem szeretnék mélykiemelést, finom basszust akarok valami olyasmi mint amikor egy doromboló cica hasára tesszük a fülünket ,illetve pl a imagine dragons radioactive című számában az a nagy dob finom basszust adjon, de ne nyomjon el más tartományt.Nem tudom hogy dinamikus vagy BA meghajtó lenne-e a jobb.Ja és fontos hogy tényleg részletes legyen jól elkülönithetőek a hangok pl az ének.Nézegettem sokat de nem tudok döntení illetve ilyen árnál már illene meghallgatni az adott fülest.Ja igen max 30 ezer a keret.Ha van 35 ért egy rohadt jó még belefér.Nem kikötés a cserélhető kábel,meg a ház atomjaira szedése,sem.A dac valószínű valamelyik FiiO termék lesz esélyes hogy egy Kunlun.

Új hozzászólás Aktív témák