Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ati1979 #31104 üzenetére

    Szerintem azért akinek nincs még neve a piacon, az nem nagyon adhat ennyiért egy terméket, akármilyen jó is lenne az. De majd meglátjuk. Ha nem fogynak az ilyen felső kategóriás cuccok, akkor nem fogják csinálni őket. Szerintem az a helyzet amúgy, hogy egy-két márkának van akkora hírneve, hogy akármilyen drága terméket csinál szinte, akkor is lesz mondjuk pár százezer/millió kínai sznob, aki megveszi. És máris megérte nekik kiadni.

    Mondjuk flac-ban nekem nem sok zeném férne el ilyen lejátszón... Jelenleg vegyes mp3-ban (többnyire már 320-as, de még van sok 192-es vagy 256-os is) is nagyjából 100GB zeném van, és ebben mégnincs benne az a kb 20GB film-/játékzene, amit külön tárolok és nincs benne (szinte) egyáltalán jazz, blues és electro, mert azokat nem igazán kezdtem el mégy gyűjteni. Szóval jelenleg mondjuk egy 128-as ssd elég lenne, de ha komolyan akarnám tolni, akkor mondjuk az 1TB sem biztos... :B Ráadásul amennyibe kerül már egy 32GB-os lejátszó is, nem beszélve arról, hogy erőltetik az ilyen 3-4"-os képernyőket és videólejátszást.

Új hozzászólás Aktív témák