Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Hi!

    Sajnos tönkrement a jelenlegi fülesem, ezért rögtön 2 kérdéssel fordulok hozzátok, bár az első nem egészen idevág.

    Jelenleg egy Speed-Link Medusa 5.1 füles tulaja vagyok, csak sajnos egyik utazásnál a pánt megadta magát, történetesen eltört :( Nosza megragasztottam, jó is lett, de sajnos pár nap után a ragasztás elengedte, többször már hiába próbálkoztam, úgyis el fog törni. Ezért az első kérdés: ezt vajon lehet-e javíttatni (azaz ki kell cserélni a törött részt, ez tuti), ill érdemes-e egyáltalán? Mert lehet, hogy olyan nagy költséggel jár, hogy jobban megéri új fülest venni. Mert a füles jó, szépen szól (csak ha hangosan hallgatom, sajnos torzít picit, pedig van erősítője is + Audigy hangkari), de igazából 1 nagy gondom van vele: mégpedig az, hogy nyitott, baromira kihallatszik az egész. Mivel én szeretem hangosan hallgatni a zenét, lakótársamnak ez igen zavaró lehet, tehát nekem mindenképp a zárt megoldás jönne jól.

    Itt jön szóba a 2. kérdés: ha új füles vásárlása mellett döntök, akkor melyiket ajánljátok?
    Tehát amire kellene: zenehallgatás, filmnézés, némi játék, de főleg zene, esetleg DJ-skedés. Mint említettem, nagyon fontos, hogy zárt rendszerű legyen, tehát a lehető legkisebb mértékben hallatszódjon ki. Szeretem a basszust, de az nem jó ha túlságosan elnyomják a közép ill magas hangokat. Nem a legolcsóbb kategória érdekel, de nem is a legdrágább. Ui: Sennheiser fanvagyok, ha lehet olyat vennék :)

    Segítsetek választani pls! :)

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák