Hirdetés

Aktív témák

  • Snowy_owl

    őstag

    Látom nem csak nekem volt már problémám a Fibernettel.
    Ez most negatív lesz.

    Tegnap előtt volt egy jó kis vihar itt felénk. Volt jó pár áramszünet a viharral együtt. A Modem úgy gondolta feladja a küzdelmet. De persze nem teljesen hanem csak az UTP része. Érdekes dolgot csinál. Ha ki van kapcsolva a gép akkor jelzi hogy be van dugva az UTP kábel ha bekapcsolom akkor kialszik a ledje. Mondom oké ebből ügyfélszolgálat lesz. Ügyfélszolgálat felhív valamilyen kódot bediktálok és akkor mondom mi a bajom. Először mondta a hölgy aki a vonal végén volt hogy leellenőrzi a modemet. Mondja hogy itt semmi jel nem utal arra hogy bármi baja lenne. De mondom neki hogy hiába usb n megy a net de UTP nem. Meg mondom neki három hálókártyával ki lett próbálva és egyikkel se megy. Erre mondja hogy nekik csak a modemre terjed ki a biztosíthatóság. (nem a megfelelő szó) Erre mondom neki hogy de ha egyszer nem a gép szar hanem a modem utps része. Ere nem sok reagálás jött még annyit mondott hogy havonta egyszer ki kell húzni meg vissza a modemet. MEg hogyha továbbra sincs net akkor hívjam fel újra az ügyfélszolgálatot. WTF? De hát ha egyszer net van csak UTPn nem jön a net. Gratulálok nekik. Biztos azért szarják le a júzert mert itt úgysincs konkurencia. Szóval most nem tudom mitévő legyek. :S Ja meg anynit megcsináltam hogy a szomszédból áthoztam a modemüket hogy mondom majd ezzel. Az enyém egy ARRIS cm550 típusú a szomszédé meg Motorola. Az a vicc hogy a Motorola modemen világított a PC aktivitást jelző led de viszont nem csatlakozott fel Onlinera. Gondolom azért mert a cucc csak ott működik ahova bekötötték.

    Ilylenkor mit lehet tenni?
    Ha valakinek van ötlete ossza már meg velem.

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Aktív témák