Hirdetés

Aktív témák

  • Sawyerx

    csendes tag

    Megjegyzem, hogy az egyik gép frissen telepített windows volt, netlimiterrel megnéztem semmi felesleges adatforgalom, soha nem tültögetünk játék közben természetesen és a ping értékek windows csökkentett módban sem javultak.

    Külön érdekesnek találtam hogy a szerelők látogatása után nálunk a tracert (traceroute) parancs nem lett használható, feltételezem hogy letiltották (?), míg nem reklamáló fibernetes haveromnál működött. Nála jól is látszott az eredményen hogy 2 fibernetes sor között óriási módon megugrott a ping és egyébként is nagyon instabilan ugrált próbáról próbára.

    Persze ez csak teszt a lényeg a valós alkalmazás, ami minden esetben rosszabb eredményt hozott mint a tesztek.

    Sorry hogy ennyit írtam de úgy érzem ezek a dolgok eléggé beleillenek ebbe a topicba és hasznos információ lehet a leendő és jelenlegi Fibernet ügyfeleknek.

    Ha vkinek lenne még vmi kérdése ha lesz rá alkalmam válaszolok. Erre az internet szolgáltatás jelenlegi állapota miatt leginkább éjszaka kerülhet sor.

    Egyébként mi kollektíve felbontani készülünk szerződésünket.

Aktív témák