Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Antonius1978 #8795 üzenetére

    Sztem ez is Spoiler.

    Hermaeus Mora szintén egy daedra lord, shrine-ja valahol a Jerallok tetején van északon.
    Küldetését akkor veheted fel, ha (elvileg) az összes többi lordot szolgáltad, min 20 szinten vagy, valamint elkezdted a Blood of Daedra questet.. A feladat nem tul nehéz, de engem az őrületbe kergetett vele. Tamriel 10 fajából kell egy-egy lelket begyüjteni, egy speckó soultrap spellel, amit a quest felvételekor ad. Ha megvan, jelentkezel nála, jutalmad pedig az Oghma infinium lesz, ami -a player választásáak megfelelő irányba- nem kis boostot ad a karakter skilljeihez. Érdekes quest, el lehet tökörészni vele egy darabig, ha nincs szerencséd.

    Oblivion? Legjobb hely:D Miután végeztem a main questtel, hiányzott is az átjárkálás:D Ha sokat jársz Oblivionon, nem fog nehézséget okozni megtalálni a sigil towert, mivel hét alap sémára épül az átlag Oblivion plane-ek elrendezése, egy idő után megszokja az ember. Bocsánat, mer:D

    Amikor Umbrát leölted, és jött az üzenet, az a Dark Brotherhoodtól jött. Amikor először megkeresett engem Lucien Lachance, Nenalata kistermében, csodálkoztam is mit akar, erősködött mint valami amway ügynök, hogy ez nekem jó lesz, meg a dark mother vagy mi a franc... Meg sem vártam mit akar, agyonvágtam helyben, engem hagyjanak a hülye szektások:D Viszont pár jó cucc volt nála, sokáig használtam is:D

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák