Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    Koszonom mindket hozzaszolast. Mi az a spoiler amugy ?
    Ime a viszontvalaszom : erdekes, hogy vagy 2-3 nappal ezelott betevedtem abba az utvesztobe ahol van ez a maganyos amazon.Mivel elsore azt hittem hogy valami rablo, szep ugyesen beleeresztettem lesbol egy mergezett es villamsebzesu nyilat, aztan meg szepen lekaszaboltam a Zsigerelovel. De amint kinyirtam a csajt jott az uzenet hogy artatlant oltem meg es hogy felkeltettem valakiknek az erdeklodeset.Ezutan megneztem a hullat, az ebenpancel szettet tenyleg lattam, valami fura neve is volt valamifele Arnyekgyilkos vagy mi, a kardot viszont nem lattam, valoszinuleg elrepult amikor odasoztam az utolsot a holgyikenek.Mivel az orvgyilkos cehkuldiket majd a legvegere hagyom vampirizmussal egybekotve, igy szepen visszatoltottem a jatekot es kisetaltam Vindaselbol.
    Amugy az elozo jatekomban nem adtam oda a kardot a daedranak, mivel a lelekcsapda varazslathoz nem ertettem, arra hasznaltam hogy a lelekkoveket feltoltsem vele.Szepen osszevagdostam az ellent egy sajat keszitesu fegyverrel (akkor asszem egy daedra hosszukardom volt 25 tuzsebzessel), majd a kegyelemdofest az Umbra-val adtam meg, igy az ellenfel is kipurcant, nekem meg lett egy feltoltott lelekkovem.
    Ezen okbol kifolyolag, mivel nem adtam oda a kardot, lemaradtam errol a Hermaeus Mora kuldetesrol.Ez mirol szol, es mit kapunk jutalomkent ?
    Vissza a pecsetkovekhez : megneztem a tablazatot a kovekrol, es ugy talaltam, hogy amit en talaltam veletlenul, epp az a legjobb az egesz jatekban, mivel a tobbi ko 25 tuz, villam, fagysebzest okoz, ez viszont 30-at vesz el az eletbol.Micsoda szerencse, hogy en ezt a 17-18 szint korul kaptam meg. Ime az adat a tablazatbol : 30 pts (4185/93=45). Itt vilagosan latszik epp az amit kerdeztem tehat a 4185 pont es a 45szori hasznalat.
    Amugy talaltam meg egy par erot erosito kovet is, az egyik +10 ero, a masik +12 ero.Meg aztan egy varazslat elszivot, asszem 8 pontosat, egy 12 pajzsosat, es az utolso valami magiaellenalas nem tudom hany szazalek.Ugyebar ez 6 ko, 6 kaput zartam csak be eddig.
    Amugy ahhoz kepest, hogy mindjart 21 szintu vagyok, meg csak 3 varosban jartam eddig, Bruma,Anvil es most Leyawiin-ben.Mindegyik ceh kuldeteshez meg hozza sem szagoltam, most leptem be a harcos cehhez, a magusceh ajanlanlolevel osszeszedeseben is csak a masodikat csinaltam meg.Mivel egyszer ultem mar dutyiban a brumai kuldetes miatt, ahol egy pasast kell kifaggatni a kincsrol, amint szabadultam es bementem a kastelyba egy sotetelf asszonysag atadta az uzenetet hogy talalkozzak a tolvajceggel ejfelkor a Birodalmi Varosban, azzal most ott tartok hogy kellene lopjak 50 arany erteku cuccot es atadjam a brumai orgazdanak.
    Legeloszor, amint osszegyult 2000 arany, megvettem a kunyhot a Birodalmi Varosban, es amint tobb penzem lett, megvettem a szellemhazat Anvil-ben, mostmar kb 45000 aranyam van.Mindezt azert meseltem el, mert en is utolsoelottinek hagyom a fokuldetest (az utolso az orgyilkos ceh lesz vampirizmussal egybekotve), de kozben be fogom zarni az osszes kaput amire ratalalok, csak az neha marhara unalmas, sokat kell koricalni a kulonfele Oblivion sikokon amig megtalalod a pecsetkoves tornyot.

    Fontos : mi is ez a Hermaeus Mora kuldetes ???

Új hozzászólás Aktív témák