Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #6420 üzenetére

    Gyúrok pengére, vazze! :P
    Sima HDR, hah! :Y :N

    Hát, "hétha", ahogy mondod:

    1. Ha: hiba nélkül feltelepszik, de a "másolásvédelem" miatt explorer-hibára számíthatsz.
    2. Ha: ha kibírod az istentelen "színvilágot", amely kb. 15p alatt hazavágja a szemeidet.
    3. Ha: elviseled az UE3-ra erőszakolt, hol-hol nem működő élelmosást.
    4. Ha: nem zavar az időnként diavetítésre váltó grafika (már 1.01-es patch volt rajta).
    5. Ha: a physics miatt töketlenített megjelenítés bejön neked (nagy, színes, sima objektumok, textúrák mintha nem is lennének, vagy ahol vannak, monoton ismétlődnek (pl. légkondik ventilátorai, stb.). Azaz dögunalom, hátha a rohanásban nem veszed észre.
    6. Ha: a tömegével rád nyomuló ellenség között megtalálod a kiutat, mert lefegyverezni az ellenfelet max a tréningpályán lehet. Ráadásul az irányba fordulással totálisan el lehet tévedni, pedig én aztán nem 1 FPS-t végignyomtam már.
    7. Ha: szeretsz terjedelmes pályarészeket újra és újrajátszani, mert a program akkor ment, amikor neki tetszik, és pl. 8 rendőr lő halálra, mielőtt megtalálnád a kiutat.

    Ja, már az én listámon is fent van, 0 ponttal.

    Úgy fest, kötözködő hangulatban vagyok, megyek, keresek is egy kis betont... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák