Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz AMDFan #5378 üzenetére

    Én most eme kijelentésemmel konkrétan arra gondoltam, hogy átnéztem a több környéken lévő tv adó ráláthatóságát.
    És a dolog igen lehangoló: van egy nem túl mesze Esztergmotól, de közöttünk van a pilis...

    A két fővárosi adón kívü az egyetlen, melyre van esélyem, az alábbi, bár ez is majd 70 km-re van:
    Név: Modrý Kameň, Španí laz
    Pozíció: 48°13'58.8"N 19°15'20.9"E
    Régió: Banskobystrický
    Földrajzi magasság: 643 m
    Magasság: 61 m

    próbálkozott valaki más is szlovák adók elcsípésével?
    de ehhez már igen komoly antenna is kell(ene).
    mondjuk van éppen egy szörnyszülött akcióban, de az kicsit nagy (szemre megvan 2,5 méter, viszont 40dB-s jelet tud kierőlködni magából... [link], és hatezerért jóvétel, csak hova rakjam :F )

    kis kültéri antennával szerintem nálam a hazaiaknak jönniük kell, de nem vagyok biztos benne, hogy egy DIPOL 37/21 - 69 Tri Eco Digital DVB-T nem túlméretezett-e. attól tartok, ha egy DIPOL 19/21 - 69 DIGITAL-ba, vagy TRIAX Digi 10 W ruháznák be (amik alig feleannyiba kerülnek) a végén csalódnák. pedig a mostani beltérinél megeshet, 100x jobb jelet adnak le.

    buta kérdés:
    ha már van Conax modul, és mindigtv kártya, azt egy laptopba dugva tudom a dekódoláshoz használni? vagy másképp: van olyan usb-s tuner, mi a PCMCI-ba rakott kódkártyát is tudja kezelni?

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák