Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz Narancs81 #56 üzenetére

    Hi!

    Nekem éppen fordított a tapasztalatom. Nálam a transmission minden esetben annyi peer-t lát, amennyit a tracker is mutat. Az rTorrent viszont csak a töredékét. Valamint a transmission sokkal kevesebb memóriát eszik, illetve szerintem a proci használata is kisebb.
    Nekem is egy aktív HUB-on van egy 1GB-os pendrive (extroot-nak) és egy HDD, valamint egy nyomtató. Nincs ilyen problémám.
    Ami esetleg lehet: swap-ra nem igazán jó a pendrive, én elsőre azt próbálnám ki, hogy a HDD-re raknám. Többeknek volt gondjuk ezzel anno még a WL-500gP fórumon is. A swap áthelyezése HDD-re a legtöbb esetben segített.

    Amiről nem írtál, és szintén fontos lehet: mekkora neted van? Lehet, hogy egy egyszerű sávszélesség korlátozás is segítene a dologon.

    Egyébként mit jelent az, hogy nem megfelelően konfigolható a transmission? Mit nem tudsz beállítani?

    Még valami: esetleg meg kellene próbálni egy 10.03-al is, mert mint a neve is mutatja, amit te használsz, csak egy RC3, azaz vannak benne még bugok.

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák