Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz BeLucZ #7968 üzenetére

    Igen, de nem feltétlenül. HD48xx topicban már több játék akadt (Dragon Age, CoD5, Mirror's Edge, stb.), amely megjelenítési hibákat produkált vele (de ilyet nem, mint amit írsz), 9.12hotfix eddig megoldotta a problémákat. Esetleg crack-elt, és rossz... :U (Nem ritka.) Driver-frissítés előtt rendben ment?

    Giii: Nem feltétlenül kellene warezt "hangosítanod", ill. amíg "tört" játékod van, addig azt sem tudjuk, nem az okozza-e a hibát, mert az is gyakori.

    siriq: Ismerem én jól az XG drivereket, magam is szoktam ajánlani, de ők is csak a 9.12-nél tartanak (vsz. az újabbakkal nem tudnak mit kezdeni :U ), az meg a ref.-ból is jó, legalábbis a hotfix. 9.9 meg annyira jó, hogy abból, ha jól tudom, nincs is XG, és pont ez a 2 a legjobb HD4xxx szériára. HD3870-em is jó volt minden alá az utolsó (8.7) HD3xxx meghajtóval, amíg le nem cseréltem.
    A gyári álláspontot meg lehet ismerni a gyártótól magától, ezt szajkózni merőben értelmetlen bárkitől (bár vallási alapon kétségtelenül bír némi jelentőséggel :D ). De most gondolj bele, mit kaptam volna a fejemre itt, ha ráadásul még modolt meghajtót is ajánlok! :Y :DDD
    Azt el is feledtem tegnap írni, hogy OK, hogy valamennyire javult a Heaven OGL támogatása, csakhogy míg 9.9-cel 38FPS-t teljesített, 10.2-vel 17 körül... :U Azért ez sem semmi. :(((

    errorcode06: Miért szedsz le bevált meghajtót? :F Amúgy a gyártó oldalán találsz régebbi meghajtót, esetleg tweakforce.com-on, és a régebbi ref. meghajtók is letölthetőek, párszor már belinkelték a topicban.
    Nem a driver sweeper okozza a hibát, ráadásul az pár core-fájlt le sem szed (látható a listában, ha pucolás és restart után újra futtatod). Ha viszont pucolás és install között nem restartoltad a gépet, az okozhat gondot, mert akkor újraindítás után az új meghajtó fájljaiból távolít el.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák