Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Realradical #13 üzenetére

    Hát igen, szerintem is lehetne jobb az AI.

    Tegnap nálam is volt helyzet, ami ha ember ellen fordul elő, biztos nem úszom meg. Afrikaiakkal voltam, Harmony-ban, már épült a Mind Flower, mire észrevettem, hogy a mellettem lévő szigeten az indiai protektorátus javában építi a győzelmi csodát. Nosza, átküldöm a sereget, szétcsapom őket, közben visszanézve látom, hogy az ARC, akikekkel érvényes határátlépési egyezményem volt, sunyiban szépen körülvette a Mind Flower-emet és minden előzetes jel nélkül az addigi barátságos viszonyt óvatosra cserélte (gondolom nem tetszett nekik, hogy szétcsaptam az indiaiakat). Nekem persze egy fia egységem nincs otthon, na mondom, ha ember gondolkodna az ARC-nél, könnyedén szétrúghatná a valagamat, mire hazaér a seregem, már fele birodalomnak oda.

    A "purity" amúgy tényleg nagyon jó, nekem a kedven affinitásom lett. Csak ott összetettebb a győzelem, persze ez azért nem nagy baj.

    Ami rohadtul felbosszantott és bugja a játéknak, hogy ha bent áll egy egységed a városban, amit elfoglalnak, akkor az minden további nélkül eltűnik. Tegnap az indiaiak ellen jártam úgy, hogy elfoglaltam a városukat, beállítottam a brutál Xeno Titan szörnyet, gondolván, azt ki nem piszkálja onnan semmi. Erre jött a füstös egyetlen szál gyalogossal, visszafoglalta a romhalmaz városát, a Titan-om meg hagyta szó nélkül és elveszett...nem nagyon értettem, miért.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák