Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz canniball #6261 üzenetére

    Én még sajnos nem láttam ezen kívül ilyen alacsony profilú PicoPSU-t, de az nem azt jelenti, hogy ne csinálnék egyet, ha meglesz az enyém és nem ilyen lesz. Bár lehet a csatlakozó színe sem fog passzolni az elképzeléseimmel, akkor meg úgyis lecserélem rajta.. ;]

    Lassan egyébként kezdenek kibontakozni az elképzeléseim, hogy milyen legyen az új házikó...
    Az pl tuti, hogy a hdd-k rack-ben lesznek, hogy a hotplug-ot hotswap-et kihasználva menetközben cserélhetőek legyenek mint egy "igazi szerver"-ben.. persze átalakítom, mert nekem ez sem jó úgy ahogy legyártották.. Nagy is, hézag sincs a hdd-k között...stb. ;]

    Valószínűleg valami jóféle perforált lemez, vagy drótháló is lesz elég nagy felületen a jó szellőzés miatt és azért is, hogy ott (is) be lehessen látni a házba..

    Az alapszínek a borda és a RAM grafitszürke színe és a kék lesz úgy néz ki. Ha már így összeválogattam őket, látni is szeretném..

    Ami kicsit gázos, amit már említettem.. A sorjás-revés borda.. Mondjuk szabad szemmel nem látszik annyira mint a fotókon:

    Szerk: Lehet lassan tényleg áttolhatnám a biciklit a Home-szerveres topicba nem? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák