Hirdetés

Aktív témák

  • Skizz

    addikt

    Segítsééééééég!
    Felraktam a T-Rad2 hűtőmet a ref. 4850-re. A gyári süniket tettem a ramokra (mindegyik fentvan), a vrm-eken pedig egy bazinagy, csavarozott borda figyel. Magát a hűtőt pattanásig tekertem, stabilabb már nem is lehetne. A két 92-es ventit pedig 12V-on járatom rajta. Oké, gép indít, minden normális, idle hőmérsékletek:
    Core: 41°C
    DispIO: 42°C
    MemIO: 58°C

    Ez utóbbit kicsit soknak tartottam, de ez már S1-nél is ennyi volt. Oké, szőrös fánk izzít, 600x600 8xAA, nézem a hőmérsékleteket... szívbaj! A core még okés (bár az sem tetszik), kb. 10 másodperc alatt egészen 86 fokig ugrott fel (nagyon gyorsan), de a DispIO az egészen 116-ig, a MemIO meg 120-ig ugrott fel, aztán pár másodperc múlva már kapcsolt is le a védelem... egyszerűen nem értem mi lehet, a ramokon egész nyáron ilyen sünik voltak, sőt még kisebbek és levegőt se kaptak ennyit, mint most. A vrm-eken kis baszomnyi sünik voltak, ehhez képest szinte hűtés nélkül mentek, a T-Rad-on meg akkora a talp hogy a q6600-ra is nyugodt szívvel tenném, ráadásul a 6 hípájp se semmi, erre még annyira se tud hűteni mint a gyári hűtő gyári szabályozással????? MI FOLYIK ITT???? :W

Aktív témák