Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    Honor 4x első 1-2 napi tapasztalatok:

    előnyök:
    - (4.5-el összehasonlítva) nagy és szép kijelző. persze pixelesebb a képe mint ugyanez a felbontás 4.5-ön, de vállalható. fényereje elég nagy, még direkt napsütésben is látszik valamennyire.
    - akkuról még nem mernék túl sokat mondani, de egy lemerülés és feltöltés után nem merül olyan gyorsan.
    - hátlapi kamerája nagyon szép fotókat készít szerintem összehasonlítva a régebbi Haier w910-emmel, pedig én tényleg kritikus vagyok ilyen téren. tiszta, kontrasztos, a színek a helyükön vannak, az ég sokkal kevésbé hajlamos a beégésre, rossz fényviszonyok között se hajlamos a zajosodásra ami számomra nagyon kellemes meglepetés.
    - kamera exponálás hangja kikapcsolható
    - extra funkciók, pl dupla érintésre felébresztés, kijelző színhőmérsékletének állíthatósága
    - gps fixálás sebessége nagyon jó, pontossága nem rossz, de nem is kiemelkedő.
    - nem túl olcsó, de legalább 2 éves hivatalos hazai garival lehet megvenni helyben és azonnal átvehető. a garancia a telemax-hoz szól.

    hátrányok:
    - érezhetően lassú proci, és ezen még az se segít hogy nem egy full HD felbontású kijelzőt kell meghajtania. érezhetően akadozva görget alkalmazásokban, játék is akadozik, összehasonlítva egy régi 2 magos snapdragon-nal. az adroid és a launcher legalább teljesen folyamatos működésű.
    - anyaghasználat, dizájn jó, bár a hátlap nyekergés zavaró lehet használat közben, ami már az elején kijön.
    - kirívóan kevés felhasználható belső tárhely (3GB), ahhoz képest hogy 8GB van benne elvileg.
    - az értesítő led nagyon jelképes. olyan pici és kis fényű hogy nehéz észrevenni
    - igaz hogy LTE képes állítólag, de belső Bp kerületben még 1x se ment fel LTE hálóra valamiért... (elég új sim kártya, domino)
    - a menü gombok világításának hiányát továbbra is szokni kell...
    - nincs benne gyárilag telefonhívás rögzítő

Új hozzászólás Aktív témák