Hirdetés

2014. április 23., szerda

(#6751) Hosiminh

Hosiminh
(kvázi-tag)

Hali,
meg tudjátok mondani hogy a Sygic Aura aktiválása pénzbe kerül?
A választ előre is köszönöm.

(#6752) Tesztelo.hu válasza vétó (#6747) üzenetére

Tesztelo.hu
(fanatikus tag)

A számlazárás mindenkinél eltérő lehet, hogy ne kelljen egyszerre annyi számlát, levelet kinyomtatni, postázni.

Tesztelo.hu - Hardver, mobiltelefon, autó...

(#6753) ebay11

ebay11
(lelkes újonc)

Üdv Fórum!

Milyen app-pal tehetek tetszőleges programot az android főképernyőn levő felülről legördíthető területre? Ahol a wifi, gps és egyéb státuszüzenetek vannak?

Köszönöm

(#6754) exp-uj

exp-uj
(újonc)

Helló Fórum!

Az ebay-en/vaterán/stb egy ideje akarok venni egy olcsó 7”es android tablet-et.
Mi a csalás ezekben? 20.000-ért látszólag minden van: touch screen, 2 GB háttér, wifi akár n-es, usb-csatoló, bluetooth, g-sensor, 600-as via cpu, 4-500-as egyéb cpu-k.

Mivel kell számolnom egy ilyen teszkós tabletnél?

Köszönöm

(#6755) llaszlo válasza exp-uj (#6754) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Olcsó húsnak híg a leve. Vagy nem azt kapod amiért fizettél.

Cubby: Akár 25GB tárhely. Nagyon profi program. Egyszerű és könnyű használat. https://cub.by/i/00_WbnDxYOw32f

(#6756) Hopsz

Hopsz
(tag)

Üdv,
egy olyan app-ot keresnék ami hasonló a barcode scannerhez csak nem vonalkódot hanem szöveget ismer fel a kamarán keresztül és csinál belőle egy txt-t vagy egyébb szöveged dokumentumot, amit utána akár szerkeszthetek is a telon.( az is elég ha a nyomtatott szövegeket felismeri)

(#6757) llaszlo válasza Hopsz (#6756) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

http://androinica.com/2009/12/10/turn-your-android-phone-into-an-image-to-text-scanner-with-snapit/

Cubby: Akár 25GB tárhely. Nagyon profi program. Egyszerű és könnyű használat. https://cub.by/i/00_WbnDxYOw32f

(#6758) canniball válasza exp-uj (#6754) üzenetére

canniball
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én csak olyat vennék amiről tudok bármit is.
Zenithink ZT-180 tapasztalatok: Logout 1, Logout 2.

Only the good die young...

(#6759) Joshi

Joshi
(PH! kedvence)

Tudna valaki ajánlani egy megbízhatóan működő ingyenes Office programot? Elsősorban Power Point, World és Excel formátumokhoz kellene. Előre is köszi. :R

(#6760) MichaelSD válasza legiaap (#6650) üzenetére

MichaelSD
(őstag)

OK, és az extended contols miért nincs fent a Marketen? Fizetős?

KDE and Android User, Nexus 4 with Omnirom, Warframe Clan: Prime Tenno

(#6761) T.Timi válasza Joshi (#6759) üzenetére

T.Timi
(lelkes újonc)

Üdv! Nekem a thinkfree van fent. Igaz szerkeszteni nem lehet az ingyenes verzióval, de olvas szépen mindent.
http://www.appbrain.com/search?q=thinkfree+office

(#6763) llaszlo válasza ferke72 (#6762) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az applanet warez cucc, annak nincs helye itt.

(#6764) legiaap válasza llaszlo (#6763) üzenetére

legiaap
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Komolyan kérvényezem, hogy tegyenek Warezos Moderátornak
:W

[ Szerkesztve ]

"I am surrounded by idiots, idiots"

(#6765) llaszlo válasza legiaap (#6764) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hajrá. :) Amit nem értek, hogy máshol miért tudják betartani a fórum szabályait? Nem nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#6766) Jadro válasza MichaelSD (#6760) üzenetére

Jadro
(PH! addikt)

Igen, fizetős.

Nexus 5 - Mahdi-Rom 2.5

(#6767) denko

denko
(tag)

Valaki Segitsen!
DroidStats ban melyik beállitásra kell álitani a programot ahoz hogy percenként számljon a perceket?
tehát ha pl:
1:15 Másodpercet beszélek akkor 2 percet számoljon?

(#6768) Snoop-y

Snoop-y
(őstag)

Olyan naptár programot keresek ami hasonlít a mail for exchange -hez és ezeket tudja kezelni:

Push Email
Email Sync
Email Subfolder Sync
Calendar Sync
Contact Sync
Task Sync

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6769) dunc

dunc
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sziasztok olyan alkalmazást keresek ami arra lenne hívatott ,hogy mérje a távolságot és időt (gps alapján) futáshoz szeretném használni,és egy Galaxy 3 ra szeretném.
Köszönöm.

Újra,Újra PC !!!

(#6770) vétó válasza dunc (#6769) üzenetére

vétó
(fanatikus tag)

RunKeeper

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#6771) llaszlo válasza dunc (#6769) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

market: sport gps

(#6772) dunc

dunc
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

THX

Újra,Újra PC !!!

(#6773) Inarus válasza denko (#6767) üzenetére

Inarus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Settings -> Billing -> Billing Increment -> 60/60

(#6774) hesszan

hesszan
(fanatikus tag)

Sziasztok!
pár napja használok egy Z-t, eddig tetszik. Egy gondom van vele: az mkv-kat nem akarja lejátszani. A beépitett böngésző nem látja, a rockpalyer (és még pár alkalmazás a marketről) már látja elindítja, de a hang talán folyamatos, a kép szaggat, nagyon.
A rock playerban van olyan hogy hardveres kodolás be vagy ki. Ha be van kapcsolva meg sem moccan az mkv, a szoftveressel meg szaggat.
próbáltam 3db mkv-t, 720 és 1080 vegyesen (asztali gépen mind3 DXVA kompatibilis, és mpc-hc videókártyával kódolja proci nélkül).

u.i. a rockplayer az avikat lejátsza, mutatja a feliratot is ám az ékezetes betük helyére fura karakterekat rak. Milyen kódolást állítsak be? Van egy rakat utf-8 at próbáltam azzal nem jó.

Sungdurung

(#6775) rum-cajsz válasza Snoop-y (#6768) üzenetére

rum-cajsz
(őstag)
LOGOUT blog

esetleg a gmail? :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo======= Eladó MK802 mini pc

(#6776) hito

hito
(PH! kedvence)

Elnézést, nem találtam a kérdésemre megfelelő topicot ezért inkább off-ban írom: Xperia X1-re telepítettem 2.2 androidot. El is indul rendben, de amikor a főképernyőnek kéne bejönnie egyből a böngésző nyílik meg és a LauncherPro oldalra dob. Menübe nem tudok belépni, valami launcherpro újabb verzióját hiányolja. Mi a manó ez?

Pureview & Thinkpad Twist

(#6777) Snoop-y válasza rum-cajsz (#6775) üzenetére

Snoop-y
(őstag)

A gmail app-ot lehet használni más mail fiókokkal is :F

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6778) llaszlo válasza hito (#6776) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az X1 nem Androidos telefon és nem hinném, hogy itt rajtad kívül más használná így ezt.
Ott kérdezd ahonnan letöltötted a ROM-ot. Ott szerintem hamarabb kapsz választ, mint itt. Mert ittsenkivel nem találkoztam aki ilyen telót használna.

(#6779) hito válasza llaszlo (#6778) üzenetére

hito
(PH! kedvence)

A launcherpro az igazi kérdés, az meg android soft :B Tehát miazazmicsoda? :R

(#6780) Z0C! válasza hito (#6779) üzenetére

Z0C!
(PH! addikt)

launcher pro az egy launcher. "asztal" kezelő. azért dob az oldalára mert lejárt a liszensz...

vagy megveszed, vagy ha beállítottad a gmailodat akkor az asztali gépről küldesz rá egy ADW-t vagy egy megvásárolt Launcher Pro-t :)

----- www.zociracing.hu -----

(#6781) hito válasza Z0C! (#6780) üzenetére

hito
(PH! kedvence)

Nagyon köszönöm :R Még annyit leírnál, hogy hogy küldök rá asztali gépről ADW-T (és mi az az ADW?) ? :B :R

(#6782) petipetya válasza hesszan (#6774) üzenetére

petipetya
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az ékezetekről annyit, hogy nyisd meg a felirat fájlt úgy, hogy átnevezed txt-nek, majd mentsd el utf-8 kódolásban, végül nevezd vissza srt-re.

(#6783) Z0C! válasza hito (#6781) üzenetére

Z0C!
(PH! addikt)

launcher pro
adw launcher
go launcher
zeam launcher

ezek mind mind "asztali" alkalmazások. maga a kezelő felület.

telefonon beállítod a gmail fiókodat.
asztali gépről küldesz rá egy launchert majd telepíted.
ha nem akkor feltöltöd vhova az .apk-t és azt a linket beírod a telefonodba a Launcherpro weboldala helyett :)

----- www.zociracing.hu -----

(#6784) llaszlo válasza Z0C! (#6783) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Állítsd be a gmailt és utána a market.android.com-on tudod telepíteni.

(#6785) Tesztelo.hu válasza exp-uj (#6754) üzenetére

Tesztelo.hu
(fanatikus tag)

Valószínűleg nagyon lassú, illetve a kijelző minősége, érzékenysége is igencsak kérdéses.
Esetleg netezésre (szigorúan flash nélkül), e-book olvasásra megfelelő lehet, másra nem nagyon jó.

Tesztelo.hu - Hardver, mobiltelefon, autó...

(#6786) rum-cajsz válasza Snoop-y (#6777) üzenetére

rum-cajsz
(őstag)
LOGOUT blog

bocs, nem írtam elég világosan.

Úgy értettem, hogy a google alkalmazásai mindent tudnak, amit keresel.
Azt is meg lehet oldani, hogy az asztali géped szinkronizálod a google calendarral erről a calendar sugójában olvashatsz.
A leveleidnek pedig csinálhatsz egy szabályt, hogy küldjön egy másolatot a levélről a gmailre. De a gmailben van pop3 kliens is.

Talán van valami excange kliens is androidra, de úgy emlékszem fizetős. És nem biztos, hogy push...

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo======= Eladó MK802 mini pc

(#6787) csigafej

csigafej
(tag)

sziasztok,

létezik olyan program androidra, amivel láthatom a térképen hogy az ismerőseim merre vannak? tudom iphone-ra létezik, de androidra van-e?

köszi
Gyuri

(#6788) csigafej válasza dunc (#6769) üzenetére

csigafej
(tag)

Endomondo

(#6789) Istv@n válasza csigafej (#6787) üzenetére

Istv@n
(tag)

Google latitude. Az alap rendszer része általában (google maps-ban)

(#6790) Istv@n válasza Snoop-y (#6768) üzenetére

Istv@n
(tag)

Exchange szerverrel szeretnéd használni? Mert akkor a gyári mail kliens a task szinkronon kívül mindent tud amit szeretnél.

Én használom.... Állat! :) (Először meglepődtem, hogy honnan tudja olyan kollégák nevét és mail címét is a telefon akit nem is írtam be a névjegyzékbe)

(#6791) csigafej válasza Istv@n (#6789) üzenetére

csigafej
(tag)

kösz szépen!

(#6792) noxon

noxon
(senior tag)

Hello, lehet valahogy a telóról "printscreen"-t csinálni? :) rootolás nélkül

We live in a simulated world...

(#6793) VD

VD
(őstag)

Gyönyörű és igényes live wallpaper ingyen! :DD

[link]

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#6794) Snoop-y válasza Istv@n (#6790) üzenetére

Snoop-y
(őstag)

Hát nem tudom, xperia x10-em van de a gyári mail kliensben csak imap meg pop levél kezelés van és nem szinkronizálja a calendart sem :((
Külön appot már találtam ami a központi névjegyek között keres.

(#6795) schmo07

schmo07
(fanatikus tag)

Ha valakit érdekel Skype-ból való kilépésre (2.2-től):
Stop Skype : [link]

(#6796) hito válasza Z0C! (#6783) üzenetére

hito
(PH! kedvence)

Köszönöm srácok, siker :C :R

Szalad a droid a Xperia X1-en.

[ Szerkesztve ]

(#6797) rum-cajsz válasza noxon (#6792) üzenetére

rum-cajsz
(őstag)
LOGOUT blog

igen, az android sdk segítségével.

(#6798) hesszan válasza petipetya (#6782) üzenetére

hesszan
(fanatikus tag)

Szia.

Köszi a választ. Sajnos en egy nagyon lusta ember vagyok... Ráteszem maóriakarira, és nézni akarom. :( nah majd még a felajánlott ~50 karakterkódolás közül próbálkozok mással.

RockPlayert-ben ki milyen felirat kódolást használ?

720p 1080i mkv folyamatos lejátszása desire -z -n? program ajánlat?

Sungdurung

(#6799) noxon

noxon
(senior tag)

Köszi rum-cajsz, megnézem. Esetleg van olyan rádiós progi ami a gyárit helyettesítheti és jobb annál? Az lenne a legjobb, ha lovkscreenen is lehetne váltani a csatornák között.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#6800) bodrik11

bodrik11
(senior tag)

sziasztok!

annyit kérdeznék,hogy a 3g watchdog és annak a pro verziója közt mi a különbség?most a pro-t tettem fel és mikor ndítom,egy kör fut a sötét képenyő közepén.... :F

GiGaRádió-A kedvenc zeneadóm! www.radiogiga.eu Wayteq Talk 5H MIUIv5 by Kelzsoca

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.