Hirdetés

Aktív témák

  • xSide

    őstag

    Tettem még egy próbát teszt fájlokkal a sugarsync-el, nem jött be!!!
    Legfőképp a varázs táskája ütötte ki a biztosítékot nálam, ne ő döntse már el hova rakja.
    Megtaláltam a megoldást áthelyezésére is, de így sem jó!
    Egyáltalán nem értem milyen szinkron az, hogy a fájlokat külön menti eszközönként, összekombinálni nem tudtam, hogy amit pc-ről feltöltök egy mappába, mondjuk a telóról is oda helyezhető legyen!!!
    Ez azt eredményezte, hogy fájlok 2 helyen is meg vannak a sugarsync rendszerében továbbá a telón +1 helyen, továbbá pc-n szintén 2 helyen...
    Vagy nekem bonyolult, vagy nem arra való amire én gondoltam...
    Most áttértem a min.us-ra, ide azt töltök, amit én akarok bár szinkronizáció (még) nincs benne, de legalább én kezelem a saját fájljaimat (2Gb fájlkorlát van, sávszél nincs korlátozva, alap tárhely 10GB, meghívott regelés esetén +1GB ajándék)!
    Könnyű elérhetőség, egyszerű megosztás http://mxs.minus.com, akár pulikus, akár privát mappánként is és alias név adható hozzájuk...
    Regisztráció az aláírásomban és mindketten jól járunk!

    ui.: mikor töröltem telóról a sugárt, törölte a szinkronizáció során megadott mappákat igaz létrehozott az sd-n egy Trash mappát és ott megtaláltam, pc-n a duplikációkat magam kellett törölni és pár zip sérült is:)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák