Hirdetés

Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni, hátha találkozott valaki már ilyen problémával:
    egy Android 2.2-es wifi-only eszközre (Huawei Ideos S7 Slim s201w) dugnék USB OTG kábellel egy USB-s 3G-s modemet (Huawei E1750 vagy ZTE MF637). Áramot meg is kapja, villog is... Na de szeretném elérni a világhálót is vele!
    Ha jól gondolom, valami modem-, SIM-kártya és APN-kezelő progi is kellene hozzá, root nem akadály, viszont mivel ez nem a 3G-s változat, ezért lehetséges, hogy kihagyták a FW-ből ezeket a dolgokat.
    Köszönöm a segítséget!

    Tyer@21487: Majdnem bármilyen androidos eszközt lemerítek 3-6 óra alatt! Van egy tabletem (3000mAh feletti akksival), egy Telenor One Touchom, egy Vodafone 845-öm (nem sokáig, eladósorba került). Ha használom, lemerül. Nézd meg a MA! TV iPhone 4S adását, mennyi idő alatt váltott pirosba az akksijelző! Én ezekre az eszközökre nem mobiltelefonként tekintek, hanem egy apró számítógépre, ami elfér a zsebemben (a laptopomat 3G-s nettel 1,5 óra alatt merítem le 100%-ra töltött akksiból max. fényerő mellett - ahhoz képest mennyei a GPS-es Wifi-s 3G-s 3-4 óra ezektől a cuccoktól).

    Szerkesztés: 14:13-kor:
    3G WatchDog
    WatchDog Task Manager Lite
    Többi WatchDog
    A játékról eddig nem tudtam, de kipróbálom majd!

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák