Hirdetés

Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz petipetya #12108 üzenetére

    Az Opera minivel részben elégedett lennék, kivéve, hogy a link bekapcsolásakor nem szinkronizálja le a könyvjelzőimet. Speeddialokat viszont igen. Több telefonon és rendszeren is próbáltam már, mindenhol ugyanez a helyzet. Ezek szerint ez egy ekkora bug lenne a programban?

    Más.
    Lookout Mobile Security-ről én is csak jókat tudok mondani. Ha a telefon csatlakozott a mobilhálózathoz, akkor egy netes felületről bejelentkezve aktiválható a GPS, eszetlen erős szirénázó hang küldhető a készülékre, lockolni lehet vele a telefont, hogy csak egy 4 jegyű kóddal engedjen be. Ezt ki-be kapcsolással sem lehet kijátszani. Lehet vele formázni is minden adatot, bár ezt még nem próbáltam.
    Ja és ha aktív a GPS természetesen megküldi a telefon koordinátáit, meg bejelöli maps-en is. Elég pontosan.
    Elméletileg van benne valami általános backup-oló, meg vírus-, vagy valami szemét-kereső rész is, ezeket sem próbáltam még.
    1 hónapig használható ingyen, aztán a GPS aktiválós-megtalálós funkción kívüli beállításokért fizetni kell.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák