Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz lowzor #24575 üzenetére

    Nem tudom, milyen kártyáid voltak, de nálam egyik sem csinált ilyet. :N Belőttem +20%-ra, és még az 1200-as órajelet is vígan, fixen tartották +20%-on. ;) Sapphire 7870 XT és Powercolor pirosnyákos 7950 "V2".
    Vagy még Afterburner BUG is lehetett, mert ha elkezd ugrálni, birizgálsz és jó, nálam ilyen se volt. Ha mondjuk +5%-on nem elég neki a power limit, akkor akárhányszor kilépek és birizgálok is visszaveszi. :D

    (#24576) haddent: Aki csak berakja és játszik, az se jár jól a BOOST-al, mert bár picivel gyorsabb, de sokkal magasabb feszen ketyeg, mint a non-boost 7950-ek. Tehát melegebb, hangosabb sokkal, miközben alig gyorsabb. Viszont a nálam jártBOOST-os példányok +20% powerrel és némi alulfeszeléssel azonnal kezesbárányokká váltak. :)
    Power-limit véelem amúgy a sima 7000-esekben is van, tudtommal az összesben 7750-től a 7970-ig. ;)

    Ne értsetek félre, én nem azt mondom, hogy hű, de jó a BOOST, sőt, szerintem rosszabb gyári állapotában, mint a sima, én csak azt mondom, hogy nem kell egyből menekülni tőle, mert kis finomhangolás után teljesen jól működővé tehető típusok is vannak. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák