Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dealer95 #28422 üzenetére

    hát én a képeden csak 27.et látok és az is ablakos módba volt nem Full ba :C

    és ahogy írtad nem minden beállítás volt utrán nálad, Talán úgy kéne tesztelni(ahogy a beállítás képemen látszik) és pont ugyan azon a pálya részen és azon a felbontáson(1920*1200.on) amin én teszteltem, mert van ám elég nagy eltérés 1920x1080 és 1920x1200.között is! :D

    De csak hogy meg legyél nyugodva megnéztem mit mutat ugyan ez a teszt a HD6870.esemmel ami 1000/1200.on járt teszt alatt

    íme

    Nem is olyan rossz csak 1.nagy gond van csak akkor van ennyi(31,5.) FPS -em ha egy helyben állok, ha elkezdek menni vagy csak meg fordulok abban a pillanatban le esik 19-22.re! no ennyit a 1.G VRam ról! Mert 7850.en nem esik le 40.alá akár mit csinálok :)

    De én lezártam (részemről) ezt a témát mindenki olyan kártyát(főleg annyi VRam al) vesz-használ ami neki ki elégíti az igényeit! nekem kevés volt sok játéknál már 1680.ba is az 1.g ezért cseréltem le a 5850CF -et magával a teljesítményével mint mondtam nincs semmi gond!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák